• Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5 пк, Копај?, 3 Месеци
zoom_in

Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5 пк, Копај?, 3 Месеци

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Новороденче Момче памучни Боди 5 пк, Копај? е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Избор на купувачи..