• Неодамнешно
Нинтендо амиибо Луиџи - супер Пресече брос серија-дополнителна фигура на видео игра-За Нови НИНТЕНДО 3ДС, Нови НИНТЕНДО 3ДС ХЛ; Нинтендо Wii u
zoom_in

Нинтендо амиибо Луиџи - супер Пресече брос серија-дополнителна фигура на видео игра-За Нови НИНТЕНДО 3ДС, Нови НИНТЕНДО 3ДС

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Нинтендо амиибо Луиџи - супер Пресече брос серија-дополнителна фигура на видео игра-За Нови НИНТЕНДО 3 DS, Нов NINTENDO 3 DS XL; Nintendo Wii U" Клучни Карактеристики и Придобивки : Оценете ги сите видови бонуси во компатибилните игри На Nintendo кога ќе го допрете вашето amiibo до контролорот На Wii U Game Pad или Новиот систем Nintendo 3 DS XL. Едно амиибо може да работи со повеќе компатибилни игри, може да добиете нови тимови, напојувања или други забавни бонуси.

Избор на купувачи..