• Неодамнешно
Лесно Улица Возбуден Фустан Сандали
zoom_in

Лесно Улица Возбуден Фустан Сандали

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модата во најдобар случај, Воодушевената Од Лесната Улица е дизајнирана со платформа за носење и секси дизајн со ленти. Овој стил ќе ви даде самодоверба да излезете на градот! Со пригоден патент за грб, ременче и обложен чорап за да се обезбеди удобност и стил сите во едно. 2 1/4 " фустан пета. Поместена Подножје. Сложен дизајн на ременот. Заоблен отворен прст. Назад Патент За Лесно вклучување/исклучување.

Избор на купувачи..