• Неодамнешно
Аферата Слобода-Стани-Винил
zoom_in

Аферата Слобода-Стани-Винил

DEN 576.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Предводена Од Крис Хејзелтон, Аферата За Слобода е товарен воз На канзас сити соул! Валкани, фанки тапани, рогови и комбиниран вокал На Миша Робертс, Сејко Гроувс и Пола Саундерс за да го стават овој бенд над врвот. Политички наполнета соул музика за подиумот! Подигнете (Винил) (7-Инчен).

Избор на купувачи..