• Неодамнешно
Пурина Про План Уринарниот Тракт Здравје Паштета Влажни Мачка Храна, ФОКУС Уринарниот Тракт Здравје Формула Турција & Giblets Entree-5. оз. Може
zoom_in

Пурина Про План Уринарниот Тракт Здравје Паштета Влажни Мачка Храна, ФОКУС Уринарниот Тракт Здравје Формула Турција & Giblets

DEN 277.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обрнете посебно внимание на уникатните нутритивни потреби на вашата мачка кога и служите Пурина Про ПЛАН ФОКУСИРАЈТЕ Ја Формулата За Здравје На Уринарниот Тракт Турција И Гиблети Внесуваат влажна храна за мачки за возрасни. Овој рецепт помага во одржување на здравјето на уринарниот тракт со намалување на рн на урината и обезбедување на низок диетален магнезиум и обезбедува основни хранливи материи за да помогне во поддршката на здравиот имунолошки систем на вашата мачка. Таа ја добива потребната исхрана за дополнителна нега и одличниот вкус што сигурно ќе го обожава. Секоја порција од оваа уринарна храна за мачки обезбедува 25 есенцијални витамини и минерали плус таурин, аминокиселина, за да помогне во поддршката на нејзиното целокупно здравје и благосостојба. Овој рецепт За План Пурина Про содржи вистинска мисирка и нараквици, и секоја состојка е внимателно избрана за одредена цел. Покажете и на вашата мачка колку се грижите да ја одржувате здрава кога ќе го направите овој рецепт за влажна храна за мачки дел од нејзината дневна рутина за хранење. Следниот пат кога ќе ја направите листата на продавници, не заборавајте да додадете Пурина Про План и да и дадете на вашата мачка квалитетна исхрана по која копнее. Направено со вистинска мисирка и нараквици. Помага во одржување на здравјето на уринарниот тракт со намалување на рн на урината и обезбедување на низок диетален магнезиум. Помага во поддршка на здрав имунолошки систем. Обезбедува исхрана со дополнителна нега за специфични потреби. Обезбедува 25 есенцијални витамини и минерали плус таурин, амино киселина.

Избор на купувачи..