• Неодамнешно
Тусон Вера Традиционални Машина Перат Површина Килим, 3 '5', Слонова Коска Зелена
zoom_in

Тусон Вера Традиционални Машина Перат Површина Килим, 3 '5', Слонова Коска Зелена

DEN 1710.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете Пари. Големина : 3 'х 5'. Боја : Слонова Коска/Зелена. 100% Полиестер. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Достапно во повеќе големини.Колекцијата На Тепих од тусон Потресена Машина За Перење Килими Стил и високи перформанси го истакнуваат брилијантниот дизајн на Колекцијата Килими Тусон. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови.

Избор на купувачи..