• Неодамнешно
Сончево Здравје И Фитнес Перформанси Елипсовиден Кардио Алпинист За Машина За Вежбање Крос Тренер Со Повлекување, СФ-Е3911
zoom_in

Сончево Здравје И Фитнес Перформанси Елипсовиден Кардио Алпинист За Машина За Вежбање Крос Тренер Со Повлекување, СФ-Е3911

DEN 7359.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сончево Здравје И Фитнес Сф-Е3911 Елипсовидна Машина Крос Тренер Со Движење за Качување ги носи вкупните машини за вежбање во домот на телото на следното ниво! Добијте експлозивни тренинзи за разбивање калории во вселенски ефикасна и оптимална домашна вежба елипсовидна. Уникатното движење со чекори ве става под контрола на вашата кондиција. Фокусирајте се на мускулите на долниот дел од телото – четворки, глути и тетива или одете на тренинг за цело тело користејќи ги занишаните рачки на горниот дел од телото. НАПРЕДЕН МОНИТОР : Останете на вистинскиот пат на вашите сесии за вежбање и измерете го времето, брзината, растојанието, калориите, километражата. УНИКАТЕН ЧЕКОР ЗА КАЧУВАЊЕ : Продолжената вертикална и хоризонтална должина на чекорот произведува движење за качување со течност насочено кон вклучување на целото тело. ВКУПНА ФИТНЕС НА ТЕЛОТО : тонирајте се и согорувајте калории со оваа елипсовидна машина за фитнес фитнес за целото тело. 8 НИВОА НА МАГНЕТНА ОТПОРНОСТ : Фино прилагодете го нивото на интензитет на вашите тренинзи за да се усогласите со вашите фитнес цели. ДРЖАЧ ЗА УРЕД : Прицврстете го вашиот мобилен уред на држачот и следете ги омилените Видеа За Сончево Здравје И фитнес тренинг. ДРЖАЧ за ШИШИЊА : Останете хидрирани за оние долги и енергични сесии за вежбање со пијалок на дофат на раката. СТАБИЛИЗАТОРИ НА ПОДОТ : Користете ги стабилизаторите на подот за да го балансирате и израмните Вашиот Вкрстен Тренер ЗА Елипсовидна Машина СФ-Е3911.

Избор на купувачи..