• Неодамнешно
Acdelco Професионални 8k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас
zoom_in

Acdelco Професионални 8k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас

DEN 895.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Acdelco Professional, premium aftermarket V - Ребрести Напредни Технолошки Ремени служат како заменски ремени за системи за погон на дополнителен ремен (ABDS) и други апликации за серпентински појас. Тие се дизајнирани со користење на напредна технологија на производство и премиум гумена конструкција НА ЕПДМ за да им обезбедат на клиентите супериорни системи за погон на ремени за додатоци (АБДС) и перформанси на новиот тип на возило. Овие премиум резервни замена v-ребрести напредни технолошки ремени се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Серпентина Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Избор на купувачи..