• Неодамнешно
'Нил Млади Основни Кожи 30+ Долги Ракави Сонце Кошула
zoom_in

'Нил Млади Основни Кожи 30+ Долги Ракави Сонце Кошула

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опција за максимална вредност за влез НА НИВО НА ув заштита. Кратки Или Долги Ракави Основи У. П. Ф. 30+ Кошули за Сонце се дизајнирани Да ве држат покриени на сонце и да сурфаат и изградени да траат во хлорирани базени. 30+ U. P. F. Максимална Заштита. Стратешко Поставување На Цвест. 2-насочно истегнување. Заштита Од Осип. Отпорен на хлор. Го Намалува Заморот Од Изложување На Сонце. Тенок Фит. Полиестер. Оверлок Зашиени : Супер-Силен Спој.

Избор на купувачи..