• Неодамнешно
По Дизајн Дипломирана Лента Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад-фт
zoom_in

По Дизајн Дипломирана Лента Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад-фт

DEN 2057.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете живописно секојдневен изглед на вашиот домашен декор Со Едноставно Маргаритка ајкула 8 'х 10' Сина Дипломирана Лента Од Нашата Колекција На Рамнотежа. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за оживување на вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

Избор на купувачи..