• Неодамнешно
Рачна Фолија На Америка Алуминиумска Издолжена Тава, лб, 5-1-11 16
zoom_in

Рачна Фолија На Америка Алуминиумска Издолжена Тава, лб, 5-1-11 16

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите наменски тави се прифатливо решение за извршување. Долгнавестиот алуминиумски дизајн располага со широк спектар на апликации за извршување и угостителство. Лесно за чистење за повторна употреба. Достапно решение за извршување. Приспособете широк спектар на угостителски потреби. Лесно се чисти по готвење или сервирање. Број На Модел : 2060-30-500.

Избор на купувачи..