• Неодамнешно
Предност Дејл Злато Текстура Позадина
zoom_in

Предност Дејл Злато Текстура Позадина

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете недооценен допир на злато во вашите ентериери со оваа текстура позадина. Две нијанси на златно-тегет и подигнати детали за мастило создаваат димензионален изглед и чувство на бетон означен со џеб, покачен со суптилни допири на мат метално злато. Дејл е непастирана, неткаен позадина. Непастен неткаен материјал. Нема повторување, случаен натпревар. Перење и соблекување. 20.9-во со 33-стапки долга ролна.

Избор на купувачи..