• Неодамнешно
Галерија Решенија Црн Ѕид Или Маса Рамка Со Двојно Бела Мат За Слика
zoom_in

Галерија Решенија Црн Ѕид Или Маса Рамка Со Двојно Бела Мат За Слика

DEN 479.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете допир на елеганција на вашиот декор со безвременски Решенија за Галерија 8х10 Рамка Од Црно Дрво со Двојна Бела Подлога. Нашата двојна подлога за Плови додава длабочина и димензија на вашите фотографии или уметност 5х7. Патентираните Закачалки За Грабање Ѕидови на задниот дел од рамката ви овозможуваат лесно да висат на вашиот ѕид, хоризонтално или вертикално. Исто така, вклучува триножник назад за да ги покажете вашите најценети фотографии на каментела, биро или речиси насекаде во вашиот простор, убаво. Нашата Галерија Решенија црна рамка од цврсто дрво држи слика со бела подлога за Плови и мери без подлога. Совршен додаток на секој домашен декор. Црна маса 8х10 или ѕидна рамка со контрастно двојно отворање на бела подлога за слика 5х7. Воздушната подлога создава ефект на сенка со одвоена карактеристика на двојна подлога. Готови закачалки на грбот за вертикално или хоризонтално закачување.

Избор на купувачи..