• Неодамнешно
Белата Марка Женски Плус Големина Печатени Хеланки
zoom_in

Белата Марка Женски Плус Големина Печатени Хеланки

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спарете ги овие хеланки со врв и какви било чевли за едноставен, секојдневен изглед. Направени од спандекс и полиестерска мешавина, овие хеланки се удобни и меки наспроти кожата. Најдобро одговара 14-22 Супер Мека. Една Големина Најмногу Одговара. Печатени.

Избор на купувачи..