• Неодамнешно
Менхетен Удобност Кингсли во. Црн И Темно Орев Буково Дрво Барстол
zoom_in

Менхетен Удобност Кингсли во. Црн И Темно Орев Буково Дрво Барстол

DEN 5759.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа столица Кингсли неговиот модерен дизајн од средината на векот носи елегантно познавање на вашиот план за седење, а неговиот луксузен изглед дава класа и удобност на вашето секојдневно место за јадење или бар. Со цврста рамка од буково дрво и погодно поставен потпирач за нозе стручно изработен во богата дрвена завршница, оваа столица има врвни материјали и разноврсна палета на бои што може да расте со вашиот вкус и простор. Средината На Векот - Модерна Столица Со Задно Седиште Совршена за Употреба во Бар и Кујна. Во собата на 2 * Мерки : 21 во. Должина, 38 во. Висина, 19.5 во. Длабочина. * Изработено Од Буково Дрво Со Богата Завршница Од Орев * Тапацирано Во Вештачка Кожа со Подлога од Пена. * Дизајн На квадратни Тесни Грб И Рака * Вклучува Златен Метален Потпирач за Нозе. * Висина На седиштето : 30 "' * Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание!.

Избор на купувачи..