• Неодамнешно
Билки Од Рузмарин Гладстар Ѕиден Календар
zoom_in

Билки Од Рузмарин Гладстар Ѕиден Календар

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од познатиот билкар Рузмарин Гладстар, автор на најпродаваните Лековити Билки : Водич За Почетници, година на зајакнување НА самостојни лекови за да ја зајакнете вашата благосостојба природно. Секој месец, прекрасните фотографии во целосна боја од градинарски свежи билки и растенија се спарени со совети за берба, како и безбедни, ефективни и лесни за следење рецепти за добро искористување на она што го одгледувате. Ресторативни чаеви, како печена мешавина од глуварче и цикорија. Смирувачки спасувања, како масажа масло со мирисна, издржлива лаванда. И негување јадења, како земјено, солено песто од жалфија. Чистото живеење никогаш не го почувствувало ова добро, внатре и надвор. Рузмарин Гладстар е еден од највлијателните билкари. Списание за природно Здравје од познатиот билкар Рузмарин Гладстар, автор на најпродаваните Лековити Билки : Водич За Почетници, година на зајакнување НА самостојни лекови за природно зајакнување на вашата благосостојба. Секој месец, прекрасните фотографии во целосна боја од градинарски свежи билки и растенија се спарени со совети за берба, како и безбедни, ефективни и лесни за следење рецепти за добро искористување на она што го одгледувате. Ресторативни чаеви, како печена мешавина од глуварче и цикорија. Смирувачки спасувања, како масажа масло со мирисна, издржлива лаванда. И негување јадења, како земјено, солено песто од жалфија. Чистото живеење никогаш не го почувствувало ова добро, внатре и надвор. Рузмарин Гладстар е еден од највлијателните билкари. Списание За Природно Здравје.

Избор на купувачи..