• Неодамнешно
Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темперамент На Кратки Ракави Врвна Розова ХХХХХХЛ
zoom_in

Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темперамент На Кратки Ракави Врвна Розова ХХХХХХЛ

DEN 377.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Мода Лабава Памучна И Ленена Печатена Темпераментна Врвка На Екипажот карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Плетен Стил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths6103690cm/35.43"40cm/15.75"21cm/8.27"63cm/24.80"M8123896cm/37.80"42cm/16.54"21.5 cm/8.46"64cm/25.20"L101440102cm/40.16"44cm/17.32"22cm/8.66"65cm/25.59"XL121642108cm/42.52"46cm/18.11"22.5 cm/8.86"66cm/25.98"XXL141844114cm/44.88"48cm/18.90"23cm/9.06"67cm/26.38"XXXL162046120cm/47.24"50cm/19.69"23.5 cm/9.25"68cm/26.77"XXXXL182248126cm/49.61"52cm/20.47"24cm/9.45"69cm/27.17" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Избор на купувачи..