• Неодамнешно
Љубители На Вкус Мелено Кафе Сорта Пакет, - Боровинки Цимет Се Распаѓа, Чоколадо Путер Од Кикирики, Банана Крем Гурмански Вкус Coffeeбика Кафе
zoom_in

Љубители На Вкус Мелено Кафе Сорта Пакет, - Боровинки Цимет Се Распаѓа, Чоколадо Путер Од Кикирики, Банана Крем Гурмански Вкус

DEN 237.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Падне во љубов на прв голтка со нашите ароматизирани кафе! Од нашата Урнатина Од Цимет Од Боровинки која има најубава арома на свежа боровинка прелиена со цимет до нашиот Чоколаден Путер од Кикирики што е крајна комбинација од две од најдобрите вкусови досега - Чоколадо и Путер од Кикирики, до Нашиот Крем Од Банана кој мириса и има вкус на свеж Печен Леб Од Банана.. ве покануваме да се заљубите во нашите вкусови.Секое пакување сорта вклучува 10 унци боровинка цимет мелено кафе, 10 унци чоколаден путер од кикирики мелено кафе и 10 унци мелено кафе Од Крем Од Банана. Љубителите На Вкус Мелено Пакување Со Сорта Кафе, 30 Унци-Се Распаѓа Цимет Од Боровинки, Путер Од Чоколадо Од Кикирики, Гурманско Кафе Од Гурмански Вкус Со Вкус На Banбика.

Избор на купувачи..