• Неодамнешно
Дизајн на потпис Од Handли Глиона Рачно Ткаен Двобоен Кафеав Голем Килим
zoom_in

Дизајн на потпис Од Handли Глиона Рачно Ткаен Двобоен Кафеав Голем Килим

DEN 576.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете го вашиот висок стил со измамливо едноставниот тепих Глиона. Мешаните материјали од јута и волна нудат неутрална двобојна палета совршена за современи и урбани простори. Додадете текстура и стил во вашиот простор со овој разноврсен тепих. Јута и волна. Килим рампа препорачува. Самото место е чисто. Увезени.

Избор на купувачи..