• Неодамнешно
Гушкајте Возбудувања Течен Омекнувач, Орхидеја Од Лаванда И Ванила, Унца, Товари
zoom_in

Гушкајте Возбудувања Течен Омекнувач, Орхидеја Од Лаванда И Ванила, Унца, Товари

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдете ја вашата спокојство Со мирис На Орхидеи Од Бела Лаванда И Ванила, потопување на свежа Лаванда и бели цветни ноти помешани заедно со пријатна Ванила, топли шуми и мошус. Користењето омекнувач во миењето може да обезбеди подобра мекост, подобра свежина, намалување на брчките и намалување на статичкото држење до ткаенините во облеката, крпите и чаршафите. За машина за перење со врвен натоварувач, додадете омекнувач за течна ткаенина од брендот Snuggle за време на последниот циклус на плакнење или користете автоматски диспензер за дополнителна погодност. За да избегнете дамки, не истурајте се директно врз облеката. За машина за предно натоварувач, додадете омекнувач на течна ткаенина од брендот Snuggle во вградената фиока за омекнувач што често се поставува десно или лево од садот за детергент. Безбедно за стандардни и ТОЈ машини за перење. Вклучува едно шише со течен омекнувач од 32 унци. Најдете ја вашата спокојство Со мирис На Орхидеи Од Бела Лаванда И Ванила, потопување на свежа Лаванда и бели цветни ноти помешани заедно со пријатна Ванила, топли шуми и мошус. Користењето омекнувач во миењето може да обезбеди подобра мекост, подобра свежина, намалување на брчките и намалување на статичкото држење до ткаенините во облеката, крпите и чаршафите. Додадете омекнувач за течна ткаенина од брендот Snuggle за време на последниот циклус на плакнење или користете автоматски диспензер за дополнителна погодност. Безбедно за стандардни и високи ефикасност (ТОЈ) машини за перење. Вклучува едно шише со течен омекнувач од 32 унци, доволно за 37 оптоварувања.

Избор на купувачи..