• Неодамнешно
Њујорк боја сонце' н ' бронзен хемптонс сјај бронзен прав, 0. оз
zoom_in

Њујорк боја сонце' н ' бронзен хемптонс сјај бронзен прав, 0. оз

DEN 633.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сонце' н ' Бронзен Бронзен Прав, и дава на вашата кожа здрав, блескав, пржен изглед во текот на целата година. 3 координирани нијанси работат совршено заедно за контура и боја. Прашина насекаде лицето и мешавина. Новиот Мазен Н Сончев Бронзер го носи бронзирањето во нова димензија, комбинирајќи совршени комбинации на бронзирање и истакнување на нијанси за да создаде совршено-сончан сјај.

Избор на купувачи..