• Неодамнешно
Џегер Маслиново Фау Кожен Трпезариски Стол
zoom_in

Џегер Маслиново Фау Кожен Трпезариски Стол

DEN 3359.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во изгледот на фината кожа без суровост или трошок кога ќе го донесете дома овој Џегер столче за јадење од вештачка кожа. Тапациран со мека маслиново веганска кожа, овој стол има мат црни железни нозе за цврста поддршка. Сметајте на двојното перниче назад за да ви биде удобно на вас или на гостите од мезе преку десерт. Спарете го овој убав стол за јадење со масата по ваш избор за целосен изглед.Карактеристики : Мека Маслинеста Вештачка Кожа Црна Железна Нога Заоблена Двојна Перница Назад Современ Дизајн Спецификации : Тежина На Производот : 40 килограми Џегер Маслиново Столче За Јадење Од Вештачка Кожа (Комплет од 2).

Избор на купувачи..