• Неодамнешно
Ступел Индустрии Дојдов, Видов, Заборавив Цитат Со Потресен Шарм Дизајниран Од Дафне Полсели
zoom_in

Ступел Индустрии Дојдов, Видов, Заборавив Цитат Со Потресен Шарм Дизајниран Од Дафне Полсели

DEN 2933.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Дафне Полсели.

Избор на купувачи..