• Неодамнешно
Анкор 16-АГ Бр. Најлон Прирабница Лопата Терминал на 100
zoom_in

Анкор 16-АГ Бр. Најлон Прирабница Лопата Терминал на 100

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

100 ' Ancor Супер Флекс Аудио Кабел, 16/2 AGG, Изработен Од Премиум Конзервиран Бакар. Флексибилен И Лесен За Трчање, Со Проѕирна Јакна. Конзервиран Бакар За Отпорност На Корозија Во Морската Средина. Терминал за најлонска Лопата анкор : најлонскиот изолатор се спротивставува на сончевата светлина, бензинот, маслото и хемикалиите. Конзервиран бакар за отпорност на корозија и најголема електрична спроводливост. Боја : сина. Прицврстувач : #10. Пакет од 100. Жица опсег : 16-14.

Избор на купувачи..