• Неодамнешно
Сребрена Облека Женски Активни Шорцеви за Влечење Со Обвивка Од Контрастен Кабел
zoom_in

Сребрена Облека Женски Активни Шорцеви за Влечење Со Обвивка Од Контрастен Кабел

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поп боја, удобно вклопување и токму така ги имате вашите нови омилени шорцеви! Шорцевите за влечење на сребрена облека ве одржуваат да се чувствувате добро целиот тренинг. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. Стил на повлекување; еластичен појас со вратоврска за врвка. Странични џебови. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Женски Активни Шорцеви од Сребрена Облека.

Избор на купувачи..