• Неодамнешно
Каналок WS-2cb Клуч Сет
zoom_in

Каналок WS-2cb Клуч Сет

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Channellock® Широките Прилагодливи Клучеви имаат поголем капацитет на вилицата за поддршка на поголеми навртки и завртки со потенки, неиспакнати вилици за поголем пристап во тесни простори. Комбинацијата на паметен и удобен дизајн на заострена рачка, прецизен навој со 4 навои и минимална ширина на главата ги подобрува перформансите во секојдневната употреба. Channellock® Прилагодливи Клучеви се направени Во Шпанија и фалсификувани од солиден хром ванадиум челик. 2pc КОД BLUE® Прилагодлив Клуч во собата.

Избор на купувачи..