• Неодамнешно
Морид ЦТГ60-3648В Карго Слајд
zoom_in

Морид ЦТГ60-3648В Карго Слајд

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Товарните Слајдови на морид овозможуваат лесен пристап до сите ваши претходно тешко достапни места за складирање. 90 " моделите имаат уникатен двонасочен систем за патување кој лесно може да се движи и да го прошири товарот од двете страни на вашето возило, обезбедувајќи поголема удобност и пристапност. Сите наши послужавници доаѓаат целосно собрани и лесно се инсталираат за само неколку минути. Вклучени се завршени теписи. Сите послужавници имаат издржливо сиво палто во прав, освен ако не е забележано како црно. Морид ЦТГ60-3648В Товарен Слајд : Целосно склопен товарен слајд. Заврши тепих тротоарите. Нема мерење и сечење на подот. Подготвени за инсталирање за неколку минути. Капацитет од 800 фунти.

Избор на купувачи..