• Неодамнешно
Локерлукз Магнетни Шкафче Бин-нав
zoom_in

Локерлукз Магнетни Шкафче Бин-нав

DEN 4944.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте го шкафчето организирано и без неред со нашата стилска корпа за магнетни шкафчиња со совршена големина за да ги држите дополнителните пенкала и моливи. Овој пакет содржи една корпа за магнетни шкафчиња 4-1/4 на 3-1/2 на 2 инчи. Корпа За Магнетни Шкафчиња локерлукз, Морнарица Точка : Чувајте го шкафчето организирано и без неред со нашата стилска корпа за магнетни шкафчиња со совршена големина за да ги држите дополнителните пенкала и моливи. Овој пакет содржи една корпа за магнетни шкафчиња од 4-1/4 "х 3-1/2 "х 2". Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно.

Избор на купувачи..