• Неодамнешно
Ремек-дела Сложувалка-Вител На Херши-19,25 х26, 75
zoom_in

Ремек-дела Сложувалка-Вител На Херши-19,25 х26, 75

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ремек-дела Сложувалка од 1000 Парчиња-Вител На Херши-19,25Ремек-Дела"х26, 75" е локална компанија со седиште ВО САД во USЗОНА која создава загатки и за деца и за возрасни специјално за страствениот вентилатор на загатки! Горди сме што прикажуваме слики од популарни уметници, вашите омилени спортски тимови и неверојатна фотографија. Ние ги дизајнираме нашите загатки за да понудиме поквалитетно збунувачко искуство. Кога избирате Ремек-Дела, квалитетот не е само ветување, тоа е нашата гаранција. Нашите загатки се развиени со користење на уникатен случаен модел за секоја загатка, дебел рециклиран материјал и еколошки мастила базирани на соја. Сложувалките прават совршен подарок за секој што ужива во релаксирачка вечер или предизвик за свиткување на умот! Нашето висококвалитетно пакување ќе ви овозможи да заштедите, складирате и уживате во вашата загатка со години збунувачка забава. Шарен вкусен колаж Од вашите омилени Бонбони на херши. Официјално Лиценциран Херши Производ. 1000 Парче Загатка Заврши . Дебела рециклирана табла за загатки и парчиња со случајно сечење обезбедуваат цврсто вклопување и создаваат забавно искуство. Ремек - Дела-Американска Компанија За Загатки И Игри. Ние стоиме зад нашите производи и гарантираме задоволство.

Избор на купувачи..