• Неодамнешно
Исла, тиркизна зелена боја
zoom_in

Исла, тиркизна зелена боја

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сублим-изработен луксузен вибратор, ISLA има ергономска форма што ги надополнува кривините на вашето тело за интензивна стимулација на G-Spot. Направено со силикон безбеден со тело и со елегантно пластично златно апс детали за детали по неговата исечена рачка, Исла е целосно отпорен на вода и се полни за истражување на сите 6 од неговите режими на вибрации во бања или спална соба. Исла е елегантно контурирана за да ги надополни кривините на вашето тело и да понуди подлабоко чувство на задоволство. Златниот апс-пластичен детали и рачката го прави Исла како пријатно да се погледне како да се користи. задевање на сензацијата за огромно задоволство. Целосно отпорен на вода на 1 m за уживање во бања или туш, како и полесно чистење . наградувано пакување со целосна гаранција од 1 година и 10-годишна гаранција за квалитет . Награди за AVN-производител на производи за најдобро задоволство.

Избор на купувачи..