• Неодамнешно
Детската соба од Ступел го правиш моето срце да блесне сонцето и океанот истегнат платно wallидна уметност, 1. 20
zoom_in

Детската соба од Ступел го правиш моето срце да блесне сонцето и океанот истегнат платно wallидна уметност, 1. 20

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето платно е рачно испружено на рамка од дрва со дебела 1,5 инчи - подготвена да виси. Нашата живописна уметност од платно го прави украсувањето за деца од сите возрасти многу полесно . Дизајн од А.В. Уметност.

Избор на купувачи..