• Неодамнешно
Машка крцкава шема за удобност вклопува во прстен во среброто од сребро
zoom_in

Машка крцкава шема за удобност вклопува во прстен во среброто од сребро

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристично пожелно, овој бенд за венчавки е една одлука за накит за кој нема да жали. Ред на Милграјн со високо-полирана надворешна рамка на надворешниот рамка на Центарот за обложување на крцкање-зборувајте за детали за текстура. Неговиот стил на удобност, каде што ентериерот е малку куполен, му овозможува да се одмори удобно на прстените прстени и никогаш да не стиска, без оглед на тоа што прави! Кога е време да се каже „Јас правам“, започнете ја својата иднина десно со овој сребрен сребрен венчален бенд. Вклучува кутија за лесно давање подароци. Рачно изработено од колекцијата за накит од сребрен накит Ораво, секој прстен е уникатно направен за неговиот стил и функционалност. Издржлива и удобност одговара што го прави ова совршен машки прстен бенд секој ден . Совршен баланс на контрастни текстури, од не -сјајната матна завршница до сјајниот високо полиран жлеб и рабови . убав, силен и модерен класик - елегантен Менс Стерлинг сребрен венчален прстен бенд со мерење ширина од 8 мм што е направена само за мажите во стил на удобност со малку куполен ентериер за да се лизне лесно над колена и да остане на место без да стиска . 100% автентичност и гарантиран накит со висок квалитет, 925- Запечатеното Стерлинг Сребрена обезбедува долготрајна издржливост и многу вредност без да се загрози стилот. Вклучува сертификат за автентичност . Ринг -лентите се практично достапни во големи димензии на прстенот. Совршен машки венчален прстен бенд, годишнина прстен или специјален пригода. Атрактивно боксер за лесно давање подароци.

Избор на купувачи..