• Неодамнешно
Фармерки со Софија од Софија Вергара женски ребрестиот го отсече врвот
zoom_in

Фармерки со Софија од Софија Вергара женски ребрестиот го отсече врвот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Намалување над останатите - исечениот врв на Софија Вергара се издвојува со шик -запрена вратоврска и пресек на предниот дел. Меката, ребравистичка ткаенина нуди тренд-десен изглед-зафатете се во фармерки со висок половител и се лизгаат на потпетиците за ноќна ноќ. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : un corte muy llamativo. La blusa con abertura de sofia vergara resa Lta con un nudo tipo halter y abertura al frente muy elegantes. La suave tela acanalada ofrece un изгледа модерно. Lúcela por dentro con un par de jeans de cintura alta y Combínala con tacones para salir de noche. Ексклузивен en. Материјал : 100% рајон/100% рајан. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste Una Talla Pequeña „S“. Fit : Semi опремена/Talle Semiajustado. Деколте : Квадратен врат со врзана вратоврска/ескоте cuadrado y lazo con cordón ajustable estilo halter. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : долга/манга ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : детали со ребра; Исечете на предниот/detalle Acanalado; Абертура ал Френте. Ribенски ребрестиот го отсече врвот од фармерките на Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Избор на купувачи..