• Неодамнешно
Сет за облека и женски плус наметка и хемија
zoom_in

Сет за облека и женски плус наметка и хемија

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прославете ја мама, прославете ја пролетта - со ласкав, луксузен сет за спиење на мат сатен. Скочаната цврста облека се координира со пристрасност со пристрасност. Чипка на вратот, а деталите за прилагодлива лента за шпагети ја подобруваат луксузно мека сатенска хемикалија за спиење. Подготвени да подарите за некој посебен или да се однесувате вечерва! Тајни богатства женски и жени плус облека и хемиски сет.

Избор на купувачи..