• Неодамнешно
Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - постер за wallидови на Кејт Бок, 14.725 22.375 Рамка
zoom_in

Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - постер за wallидови на Кејт Бок, 14.725 22.375 Рамка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење - Кејт Бок 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Избор на купувачи..