• Неодамнешно
Fuple Industries Frog облечена во очила за сонце што сликаат животни и инсекти кои сликаат црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
zoom_in

Fuple Industries Frog облечена во очила за сонце што сликаат животни и инсекти кои сликаат црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2601.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : очила за сонце, амфибиски, животински, жаби, диви животни, сликарство. Дизајн од ennенифер Рутџет.

Избор на купувачи..