• Неодамнешно
Едноставно Дејзи 34 21 кадифен микрофибер сина карик свиткана бања
zoom_in

Едноставно Дејзи 34 21 кадифен микрофибер сина карик свиткана бања

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете го морскиот брег на вашиот украсен декор со Simply Daisy 34 "x 21 " Blue Carrick Bend Bath Mat од нашата колекција на наутички ноќи. Вашиот декор за бања ќе биде оживеан со крајбрежната вибрација на оваа бања! Овој кадифен и абсорбента микрофибер Bathmat има перница од пена и поддршка за не лизгање за удобност и безбедност, како што излегувате од бањата или тушот. Кога е време за освежување, тоа е погодно машинско перење. Две опции за големина, 34 "x21 " и 24 "x17 ", се достапни за да се вклопат убаво во која било големина бања. Со дизајни во оваа колекција, ќе се впуштите во природната убавина на брегот во текот на вашиот дом. Микрофибер од кадифен пена. Живописна боја. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Избор на купувачи..