• Неодамнешно
Без граници мажите слаби фармерки
zoom_in

Без граници мажите слаби фармерки

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надградете го вашиот тексас со пар слаби фармерки од без граници. Овие фармерки за мажи се разноврсен додаток на вашата гардероба која е совршена од работната недела до викендот. Спарете го со омилената кошула за мета или копче и добро сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 69% памук/25% REPREVE® Рециклиран полиестер/3% Рејон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : слаби. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Машки слаби фармерки од без граници.

Избор на купувачи..