• Неодамнешно
Едноставно маргаритка, цветна loveубов со в Valentубените декоративни фрлања перници за фрлање
zoom_in

Едноставно маргаритка, цветна loveубов со в Valentубените декоративни фрлања перници за фрлање

DEN 823.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Љубовта е во воздухот! Споделете ја вашата loveубов оваа сезона со едноставно Daisy 18 -инчен цветна loveубов декоративна перница за фрлање од нашата колекција на Денот на вineубените. Оваа празнична и шармантна перница ќе додаде совршен допир на loveубовта кон вашиот тросед, фотелја или кревет што треба овој февруари! Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен.

Избор на купувачи..