• Неодамнешно
Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Средна Должина Со Едно Рамо Цврст Летен Лабав Датум Женски Меур Црн XL
zoom_in

Фустани За Жени Со Кратки Ракави Со Средна Должина Со Едно Рамо Цврст Летен Лабав Датум Женски Меур Црн XL

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Секојдневен Летен Фустан За Торта Со Меурчиња со едно рамо Боемски Еднобоен Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 97% Полиестер, 3% Должина На Спандексите На Ракавите : Должина На Кратки Ракави : Стил На Фустан Со Средна Должина : А-Ленено Деколте : Карактеристики На Едно Рамо : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, вклучен пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се изработени од 97% Полиестер, 3% Спандекс. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Дизајн : Женски Секојдневен Летен Фустан Од Боемска Торта Со Меурчиња со едно рамо Со Едно рамо. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови.

Избор на купувачи..