• Неодамнешно
Chaps женски сандали од Пејтон Тонг
zoom_in

Chaps женски сандали од Пејтон Тонг

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пејтон Тонг Сандали од Chaps комбинираат силуета на Т-лента со еластична горна што удобно ја контурира стапалото. Лесниот дизајн на лизгање е совршено надополнет со деликатен украс брендиран од поглавја. Разновидни и симпатични, овие сандали имаат вашиот ден или ноќ да изгледаат подготвени да одат од забава за викенд на дестинации за одмор. Дизајн на Т-лента. Комфоарт пена од пена. Еластичен горен.

Избор на купувачи..