• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „духовен слон“ платно уметност од Мат Милер
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност „духовен слон“ платно уметност од Мат Милер

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Истакнати бои : светло сина, бела, сива, сина боја која моментно живее во Бристол, Велика Британија, но по потекло од Бакингамшир. Јас присуствував на Универзитетот во Хадерсфилд како студент за графички дизајн, но години подоцна, откривам дека го испишав патот до да бидам хонорарен илустратор, уметник или графички уметник.

Избор на купувачи..