• Неодамнешно
Disneyенски боксерски шорцеви на Дизни Мини Маус, 2-пакет
zoom_in

Disneyенски боксерски шорцеви на Дизни Мини Маус, 2-пакет

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Толку симпатична и шарена! Овие шорцеви за боксери на Minnie Mouse се забавен додаток на вашите основи и колекција на дневнички облека. Изработени во удобна ткаенина, овие женски боксери на Дизни се обележани со контрастни отпечатоци на вашиот омилен лик и имаат еластична половината што лесно се движи со вас. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 боксерски шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Покриеност : Целосно. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : Контраст отпечатоци. © Дизни, сите права се задржани. Boxенски шорцеви за боксери на Minnie Mouse.

Избор на купувачи..