• Неодамнешно
од класичното домашно удобно прилагодување на шепа од шепа
zoom_in

од класичното домашно удобно прилагодување на шепа од шепа

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класично удобно милениче удобно прилагодливо јака од шепа на кучиња Оваа јака Cuecuepet цврсто кучиња е модерна и функционална мора да ја имате за вашето куче. Оваа јака е целосно прилагодлива, овозможувајќи удобно и удобно вклопување и доаѓа со Д-прстен за лесен приврзаност за поводник. Оваа големина голема е идеална за кучиња со големини на вратот што се мерат помеѓу 15 инчи до 26 инчи, како што се лабрадори, боксери и германски овчари. Бидете сигурни да ја проверите целата живописна колекција на живот за други додатоци за животни, како што се поводници и прицврстувачи. Осигурете се дека вашето кученце е подготвено за неговата следна прошетка со јаката за кучиња cuecuepet. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Добивате 2 пакувања cuecuepet класичен милениче удобно прилагодливо јака од шепа. За избор на совршено за вашето домашно милениче, проверете ја табелата за големина. Cuecue PET Classic Comfy Comfy Adjectable Paw Dog Cooke Pack од 2 класични миленичиња удобно прилагодливо шепа од шепа. Модерен и функционален. Целосно прилагодливо. Опремено со Д-прстен за лесен приврзаност за поводник. Достапно во најразлични бои. Проверете ја целата колекција Cue Cuepet за повеќе додатоци за животни.

Избор на купувачи..