• Неодамнешно
Логорт NHL Винипег etsетс Стерлинг Сребрен голем приврзок
zoom_in

Логорт NHL Винипег etsетс Стерлинг Сребрен голем приврзок

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Винипег Jетс! Овој приврзок NHL создаден од стерлинг сребро од родиум е официјално лиценциран од Винипег etsетс и изработен од Логоарт во САД. Приближната големина е 18мм (11/16 инчи) во ширина од 25мм (1 инч) во должина со кауција. Оваа ставка не вклучува ланец. Логорт NHL Винипег etsетс Стерлинг Сребрен голем приврзок : Изработено во сребро. NHL накит од Логорт. Високо полирана завршница. Приврзок. Винипег авиони. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

Избор на купувачи..