• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност 32 платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, црна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност 32 платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, црна рамка

DEN 1530.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „32“ платно уметност од Наташа Вескоат, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Наташа Весскоат. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..