• Неодамнешно
Маица со големина на Terra & Sky Plus V-Neck со долги ракави, 2-пакет
zoom_in

Маица со големина на Terra & Sky Plus V-Neck со долги ракави, 2-пакет

DEN 281.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Залихи на основите! Дво-пакувањата на Terra & Sky на V-вратот се супер меки, со вклопување на кривата што не е премногу тесно. Овие тимови прават сензационален прв слој или лесно сјаат сами. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : Супер-мека маичка плетена. Mirtsенски плус големина со две пакувања со маици со вратот од Terra & Sky.

Избор на купувачи..