• Неодамнешно
Набиско Орео тројно двојно чоколадо колачиња, 13. мл
zoom_in

Набиско Орео тројно двојно чоколадо колачиња, 13. мл

DEN 95.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тројни двојни колачиња со сендвич со чоколади, Набиско Орео Трипл двојно чоколадо, сендвич колачиња : 13,1 мл пакет на Набиско Орео Коласлоу Холестерулпл натриумкошерџиј вкусен третман со Набиско Орео тројно двојно сендвич колачиња. Овие колачиња со сендвич со чоколади од Орео се совршени за пакување во ручек за уживање после вечерата.

Избор на купувачи..