• Неодамнешно
Костума за капење на плажа Братц Бахама, КОЕ кукла, одличен подарок за деца на возраст од 6, 7, 8+
zoom_in

Костума за капење на плажа Братц Бахама, КОЕ кукла, одличен подарок за деца на возраст од 6, 7, 8+

DEN 253.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете стилска забава на денот на детето со оваа кукла „Братц Кло“. Таа е прекрасен избор за мини модничари, а облечена е да го погоди песокот и да впие некое тропско сонце. Играчките како ова се едноставен начин за поттикнување на имагинативна игра и стимулирање на социјална интеракција. Таа носи симпатичен костим за капење со ладно печатење и доаѓа со прекрасна сјајна торба за плажа и очила за сонце. Оваа кукла 12 "е само вистинската големина или игра или приказ. Брц Бахама плажа за капење КОЕ кукла : коса и очила за сонце. Куклата е висока 12 ".

Избор на купувачи..