• Неодамнешно
Доенско сино Сент Луис блуз, асортиман на печатење Раглан, спиење
zoom_in

Доенско сино Сент Луис блуз, асортиман на печатење Раглан, спиење

DEN 1481.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подгответе го вашето мало подготвено за играта Сент Луис Блуз со овој симпатичен печатен печатење Раглан Спитер. Опремена е во живописни тимски графики и бои што ќе го направат вашето kiddo најмногу пресласен обожавател. Во секое време тие се одморат во овој прекрасен спиење, ќе бидат подготвени за цел живот на Сент Луис Блуз. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Целосен патент со едно копче на вратот. Inseam на големината 3-6 m мерки приближно. 7 инчи. Сублимирана графика. Раглан исече ракави. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Outer Stuff.

Избор на купувачи..